Sale zabaw

Sala zabaw - większa... zobacz opis i galerię zdjęć

Sala zabaw - integracyjna... zobacz opis i galerię zdjęć

Realizacja zadania w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego - sala zabaw

W VI edycji Budżetu Obywatelskiego w naszej szkole został zgłoszony projekt mający na celu doposażenie sali gimnastycznej oraz sali zabaw dla uczniów klas I-III. Dzięki zaangażowaniu w głosowanie całej społeczności szkolnej oraz mieszkających w naszej dzielnicy sympatyków szkoły, udało nam się pozyskać fundusze niezbędne do realizacji projektu. I za to zaangażowanie z tego miejsca serdecznie dziękujemy!
Prace nad projektem przedłużały się z uwagi na trwającą pandemię i związanymi z nią brakami magazynowymi w wielu sklepach z wyposażeniem sportowym. Tym radośniej informujemy, iż właśnie udało nam się zakończyć urządzanie sali zabaw dedykowanej uczniom klas młodszych. Poprzednia mieściła się w pomieszczeniu suterenowym składającym się z trzech sal (mała motoryka, duża motoryka oraz zaplecze). Z uwagi na poważną awarię zapadła decyzja o jej przeniesieniu na I piętro, dzięki czemu zyskała nową odsłonę.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z części I służącej rozwijaniu dużej motoryki.

Koordynator projektu: MS

powrót

Realizacja zadania w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego - sala zabaw integracyjna

Tym razem prezentujemy drugie z nowo urządzonych pomieszczeń, będące integracyjną częścią sali zabaw. Sala ta będzie służyła do rozwoju małej motoryki, ale również jako sala rewalidacyjna. Oprócz nowych, atrakcyjnych mebli, znalazły się tu różnego rodzaju gry dydaktyczne, klocki i inne pomoce służące do manipulowania; maty dydaktyczne, plansze; systemy kontrolne PUS i PALETA; dywaniki i gruszki relaksacyjne; pomoce rozwijające zmysły i wiele innych.

Koordynator projektu: MS

powrót