Sukcesy uczniów Jedynki

Sukces sportowy naszego ucznia! 🏆

Z ogromną przyjemnością chcieliśmy poinformować, że uczeń klasy 4A - Gleb Nedoshopa - zajął III miejsce w zawodach organizowanych 20.05.2023r. przez Śląską Ligę JUDO 🎉🎉
Gratulujemy 👏👏👏 i życzymy dalszych sukcesów 🏆

Sukces uczennicy Jedynki w Grand Prix Polski💪

25 marca 2023 r. odbyło się Grand Prix Polski im. Jerzego Szczerbatego w Rzeszowie, gdzie uczennica klasy 2b Miszel Hlukowa zdobyła I miejsce na trampolinach 1 i 3 metry. Gratulujemy z głębi serca i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz więcej...

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim 🥇

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły z klasy 1a - Natalia Michańczyk zdobyła I miejsce w XXI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Ciepłe i puchate. Gratulujemy!

Zobacz więcej...

Sukcesy w konkursie "Jak nie komputer to..."

Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w konkursie organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 5 w Katowicach. Ala i Martynka zdobyły I miejsce, Emilka zajęłą II miejsce, Ania III miejsce, a Nadia i Kamil wyróżnienie. Gratulujemy!!!

laureaci konkursu "Jak nie komputer to..."
laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..."
laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..." laureaci konkursu "Jak nie komputer to..."